Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Maternice na predaj!? Už dnes v parlamente... (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

1 2 3 > >>

Hodnoť

Bezpecna interupcia - je bezpacna vrazda

Nechapam ako mozu matky obhajovat vrazdu...!
 

 

Ja nechápem ako vy-muž možete hodnotiť životné situácie iných ľudí. Ak vaša oblička môže zachrániť život inému človeku, ste povinný mu ju darovať? Skúste si prečítať tú analýzu, ak máte skutočný záujem téme rozumieť a potom označovať ženy za vrahyne. Hrozne povrchné od vás!!!
 

 

A kde vidíte, žeby hodnotil niekde život kohokoľvek?
Jeho oblička má jeho DNA , ale počaté dieťa má svoju vlastnú DNA , dokonca môže mať úplne inú krvnú skupinu ako má jeho matka.
Treba konečne tento stredoveký odporný zločin zakázať absolútne pokiaľ nie je život človeka nie je v ohrození. Je hnusné, že ženy sú inými ženami nútené k interrupcii. Sú pod sociálnym tlakom. rôznych progresívnych kváziaktivistov.
Každý muž , ktorý ženu neuchráni pred interrupciou musí byť potrestaný minimálne 10 rokmi väzenia .
Je nemysliteľné, aby žena, ktorá po pôrode odhodí svoje dieťa do kontajnera je potrestaná väzením a tá, ktorá to spravi pár týždňov pred tým je pomaly oslavovaná.
Prečo nie je vo vašej analýze nič o PAS?
 

Každý muž,

čo po masturbácii vystrekne semeno mimo pošvy (a to si aj ty), musí byť potrestaný minimálne odseknutím penisu!
 

A dôvod?

Možno si chceš ubližovať , ale nerob to bude ťa to bolieť.

len pre informáciu spermia má DNA muža z ktorého pochádza, ovulum zase DNA ženy, ale ľudská zygota je už nový ľudský jedinec s vlastnou DNA.
 

 

... jezis, to by som bol uz ako 12-rocny vykastrovany :-((
 

ZÁBORSKEJ STREDOVEK.

Pani Hanuliaková ja vám aj všetkým ženám poprajem čo najmenej stredovekých záborských, ktoré uviazli v stredovekom virtuálnom časovom pásme.
 

To sa dozvedám veci...

tak ženy sú k interrupcii nútené? Inými ženami? Skoro som spadol zo stoličky.

Toto je úplná perla ducha: "Každý muž , ktorý ženu neuchráni pred interrupciou musí byť potrestaný minimálne 10 rokmi väzenia ." No, to je vskutku kvalifikovaný legislatívny podnet. Aký muž? Manžel? Partner? Príbuzný? Okoloidúci? Gynekológ? Aha nie, gynekológov vykonávajúcich potraty budete rovno páliť na hranici, viem. No tak doprajte ženám aspoň tú tabletku, nech je to na ich rozhodnutí. Keď už tabletky na ľudskú blbosť nevymysleli, žiaľ.
 

 

Kúp si novú stoličku. Evidentne nepoznáš ženy, ktoré sú pod sociálnym tlakom (aj takými to blogmi), aby spáchali zločin na vlastnom dieťati.
 

Blbosť

blogmi iste nie. Že ide o zločin, tvrdíte vy, ja nesúhlasím. No ak máme na mysli potrat, k tomu ženu veľmi často núti zlá ekonomická situácia a závislosť od partnera (kľudne aj násilníckeho, často niet na výber). Tak riešme tú ekonomickú situáciu, namiesto toho, aby bolo žene nasilu odňaté aj toto zúfalé východisko zo zúfalej situácie. Ale toto vás netrápi. Každé nechcené, predsa (do ťažkých pomerov narodené) dieťa je potenciálna ovečka v katolíckom košiari. To sa hodí, však?
 

To snáď neveríš?

Ja netvrdím, že len blogmi. Ale je to jeden zo spoločenských nátlakov.
Zlá ekonomická situácia. To je klasické klišé, ktorým sa často šermuje a pridáva sa fuj fuj násilník partner, s ktorým ďalšie roky súloží.
Zlá ekonomická situácia sa môže vyskytnúť aj, po troch rokoch veku dieťaťa a potom čo ? Na popravu s ním?
Prepáč, ale zúfalá situácia nemôže ospravedlniť zúfalé činy. Alebo vysvetli prečo teda trestame matku, ktorá po pôrode sa zbaví dieťaťa zo zúfalstva, v kontajnery?
Vás zase netrápia muky čo prežívajú ženy aj desať či viac rokov po Interrupcii, netrápi vás, že už nikdy nebude počuť jeho hlas, lebo uverila, že jej nikto nepomôže.
Hlavne že pár chlapov si môže užívať bez následkov a všetko to hodí na nešťastnú ženu.
 

 

a uvedomuješ si že vďaka takým radikálom ako si ty bude detí v kontajneroch pribúdať?
 

 

Uvedomuješ si, že takým radikálom ako si ty, mesiac hore dole nemôže prekážať kedy skončí to dieťa v kontajnery?
 

 

"Treba konečne tento stredoveký odporný zločin zakázať " ... myslis cirkev?
 
Hodnoť

ťažká diskusia bude, veru...

Dieťa má predsa dvoch rodičov. Prečo o interupcii rozhoduje iba matka? Ak si muž dieťa chce nechať? Jeho práva nikoho nezaujímajú. Veď mu tá žena zabije jeho vlastné dieťa...

Inak podľa nadpisu som čakal, že sa ide prerokovávať zákon o náhradných matkách na vynosenie dieťaťa. To tiež by nemuseli páry, ktoré chcú dieťa cestovať na Ukrajinu...
 

 

Vsak nech si ho muz necha...
 

 

Myslím si, že za každou ženou žiadajúcou interrupciu muž je. Už urobil a povedal všetko... inak by žena o ňu nežiadala.
 

Presne tak, muž

svojej milenke, či náhodnej-jednorázovej sexuálnej partnerke a podobne, jednoznačne a neodvolateľne oznámi, že napriek jej tehotenstvu si ju za manželku nevezme a nijako sa nehodlá podieľať na výchove narodeného dieťaťa. Aj výživné je ochotný platiť iba potom, čo súd určí jeho otcovstvo a stanoví výšku výživného.

Nuž a tak sa osamelá baba dostáva do ekonomických, aj citových problémov, dokonca v očiach možných pytačov stráca aj svoju hodnotu, nie každý chce vychovávať dieťa cudzieho chlapa.

Teda žena má po ruke nasledujúce riešenia, pričom pre poriadok pripomínam, že žena je vo dvoch prípadoch schopná všetkého, menovite vtedy, keď dieťa chce a potom vtedy, keď dieťa nechce. Teda riešenia pre už tehotnú ženu, ktorá ale decko nechce, sú zhruba nasledujúce:

1.) Umelé, legálne prerušenie tehotenstva. Z lekárskeho hľadiska je to bezpečné, veď zákrok vykonáva odborník. Predpokladám, že aj tá tabletka je podobne bezpečná.
Žena ale má doráňanú dušu, najmä po tom brutálnom "výškrabe". Nepoznám lekársky pokrok, ale v časoch mojej mladosti, (som ročník 1956,) takej žene hrozilo reálne riziko neplodnosti, teda my chalani, hodlajúci mať rodinu a deti, sme sa s nimi do manželských vzťahov nehrnuli, čo pre nich bola ďalšia rana na duši. Už keď, tak radšej sme preferovali slobodné matky, tie už boli "otestované", že vedia vynosiť dieťa.
V časoch socializmu ženy museli chodiť pred komisie, ktoré, ak dobre viem, boli zložené jednak z odborníkov, ale aj z laikov, v podstate komunálnych poslancov rôznych profesií. Tieto komisie potom dovoľovali, alebo naopak neodporúčali vykonať umelý potrat.
Potom v 1980.-ich rokoch komisie zrušili, z časti aj preto, lebo pre ženu bolo ponižujúce, ak cudzí ľudia sa hrabali v jej živote a rozhodovali miesto nej. Teda zákroky sa stali dostupnejšími a operatívnejšími a skorší zákrok vraj menej poškodzoval ženu, tak mala väčšiu šancu inokedy mať ešte dieťa.

Pravdou je ale to, že tieto umelé potraty nahradzovali vtedy ešte neexistujúcu, či ťažko dostupnú antikoncepciu, ktorú dokonca zvyčajne mohol predpisovať iba lekár.
Poznal som baby, ktoré mali za sebou aj viac umelých potratov, rekord, ktorý som počul, bolo deväť. Poznal som ale aj baby, ktoré už po jednom zákroku nikdy nemohli otehotnieť.

2.) Nelegálne vykonané potraty. Robili sa (aj) osoleným petržlenom správnej veľkosti, čítal som o zúfalej dedinskej "hrdinke", ktorá si to takto urobila sama, výdatne pritom krvácala, pár krát aj odpadla, ale potom v čine pokračovala. Vtedy to bolo trestné, a hlavne životu nebezpečné. Mám obavy, že ak nebudú legálne prerušenia tehotenstva, bude viac takýchto prípadov.

3.) Môže decko vynosiť, doma tajne porodiť a anonymne, cez Hniezdo záchrany dať bábo na adopciu. Ale opäť obrovská rana na duši.

4.) Porodí v nemocnici, ale decko odovzdá úradom. Opäť rana na duši.

5.) A obávam sa toho, že bude aj viac vrážd novorodeniatok, či už úmyselných, či z nezvládnutých tajných pôrodov. A bude aj potratová turistika.

Teda pre baby samé problémy a chlap v úplnej pohode, nemusí platiť alimenty a celé môže pustiť z hlavy. A aj to pustí...

Neviem, či je to iba mojim vekom 64 rokov, teda už s rovesníkmi riešime iné problémy, ale ja v porovnaní s mojimi mladými časmi mám taký dojem, že teraz v porovnaní s rokmi 1970 až 1990 je výrazne menej umelých potratov. Je väčší výber antikoncepcie a iná sexuálna výchova.

Napriek tomu som zástancom pre ženy vždy dostupného umelého prerušenia tehotenstva, inak z nechceného tehotenstva zúfalé ženy budú robiť viac nebezpečných hlúpostí. Návrat k nejakým komisiám zasahujúcim do života žien by bol krok späť.
 

 

Odporcovia umelého prerušenia tehotenstva argumentujú tak, že pri týchto zákrokoch sa vraždí.
Lenže ani lekárska veda v prvých mesiacoch nehovorí o dieťati, ale o plode. A organizmus ženy v prvých mesiacoch ten plod otestuje, a ak zistí, že je nezdravý, tak vyvolá spontánny potrat, plod sa z tela vyplaví. Napriek tomu " prírodnému testu" sa rodí kopa postihnutých detí, ale blog nie je o tom. Tomuto spontánne potratenému plodu nikto nedáva meno a sa mu nevystrojuje pohreb. Tak teda nie je pravdivé to tvrdenie, že pri umelom prerušení tehotenstva vraždíme človeka.
Ak niekto verí v boha, a myslí si to, že ak on zariadil počatie, tak to žena nemá čo prehodnocovať a umelo sa zbavovať sa plodu, tak, prosím, nech tomu verí, a on sám koná podľa toho, a nech ten názor zákonmi nevnucuje aj iným.
O dieťati a jeho pôrode sa začne hovoriť až neskôr, pričom dnes dokážeme zachraňovať stále viac predčasne narodených detí a vychovať z nich plnohodnotných dospelých.

V socíku, keď som bol mladý, bola nejaká taká ideológia, mládež po sexuálnej stránke dospieva skôr, ale zároveň študuje dlhšie, teda neskôr začne zarábať., teda neskôr si zakladá aj rodinu. Telo si ale sex pýta, tak predmanželský sex sa napokon toleroval.
Sexuálna výchova ale bola v plienkach, možnosti antikoncepcie skromnejšie, tabletky menej dostupné. Tak potom k slovu postupne prichádzalo jednoducho dostupné umelé prerušenie tehotenstva.

Som zástancom toho, aby to umelo prerušené tehotenstvo zostalo stále dostupným, a ak už, bojovalo sa proti nemu sexuálnou osvetou, osvetou o partnerských vzťahoch, a aby bolo k dispozícii dostatok vhodných tabletiek a iných prostriedkov na zabránenie počatia.

Ak sa budú hromadne rodiť nechcené deti, ktoré okamžite poputujú do decákov, tak aký bude ich osud? Ešte stále máme v detských domovoch plno deti, o ktoré nikto nejaví záujem, netreba ich počty zákonom navyšovať.

Apropo. Zástancovia zákazov umelých prerušení tehotenstva koľko adoptívnych detí majú doma? Oni skôr hlásajú teóriu, pre ženu síce abortus nie, ale o jej nechcené dieťa sa nepostarám, nech hnije v domovoch. Alebo ak už adopcia, tak jedine si vezmem dieťa prvotriednej kvality, s druhou triedou nech sa trápi štát.

Umelý potrat je pre ženu po telesnej, aj citovej stránke zložitá vec, ale miesto teraz plánovaných zákazov treba skôr osveta o antikoncepcii, a hlavne o tom, aby nenaleteli mužským praktikám pri hľadaní mileniek, a aby neverili tomu, že chlap si to svoje náradie vždy dokáže včas vytiahnuť....

Dalo by sa o tom ešte veľa písať, polemizovať, ale ešte mesiac som pracujúci dôchodca, rušňovodič, a idem do práce na dva dni, teda diskusiu pri tomto blogu končím....
 

 

Tlieskam, súhlasím s Vami do bodky.
 

1 2 3 > >>

Najčítanejšie


 1. Janka Cigániková: Matovič o mne povedal, že mám byť rada, že moja mama ma nepotratila. Toto je moja odpoveď. 851
 2. Július Kovács: Kým Kočnera za objednávku vraždy neodsúdia. Sme Mafiánsky štát . 735
 3. Tomáš Šuba: Kauza Arca a čo ďalej? 540
 4. Věra Tepličková: Jeden o voze, druhý o koze a predsa s dobrým výstupom 373
 5. Maroš Chmúrny: Všade samí sudcovia 337
 6. Alojz Hlina: Poker Face Igora Matoviča 307
 7. Michael Achberger: Vedecky podložené fakty, ako môžete schudnúť 301
 8. Irena Simunekova: Skalné sanktuárium Božieho milosrdenstva na hore Butkov 275
 9. Anton Kovalčík: Titania McGrath - kráľovná Woke. 249
 10. Ján Serbák: Zaujímavosti zo storočných novín (18. - 24.9.1920) 244

Rebríčky článkov


 1. Vladimír Bohm: Človek nebol stvorený pre prácu, prichádza čas zmien
 2. Roman Hutira: Svet sa zmenil, je čas meniť aj naše školstvo.
 3. Martina Meriačová: Zamilovaná. .
 4. Július Kovács: Kým Kočnera za objednávku vraždy neodsúdia. Sme Mafiánsky štát .
 5. Štefan Vidlár: Síť
 6. Helena Michlíková: Belanky z iného uhla pohľadu
 7. Jozef Rybár: nerozumiem vláde "podnikateľov" a majiteľom politických strán
 8. Július Kovács: Hobbit Doktor Max stretol Porisko v Martinovom Mamasi a Maxove média čušaly plus video
 9. Michal Šimoník: Len ďalší článok o e-shopoch a dátach
 10. František Cudziš: Banská Štiavnica – klenot Slovenska, III.


Už ste čítali?