Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Zabudnime už konečne na Fica! (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť

A teba odkiaľ a čo privialo, dievčatko ?

A teraz vážne, spoluobčania:
Na obzore SR: Silné ľudovopolitické krídlo s ľudovou demokraciou v SR !
UPRAVIŤ ČLÁNOK
13.2.2019 o 14:57 | (upravené 13.2.2019 o 17:13) Karma článku: 0,00 | Prečítané: 8x
Umenie nemožného sa pokúsi predviesť "politický čarodej" R. Fico.V nasledujúcich mesiacoch - až do nástupu novo zvoleného prezidenta SR. Sympatie má po včerajšku u najmenej troch prezidentských kandidátov. Nie, ako úzkoprso tvrdí-

tzv. demokratická parlamentná opozícia. Ako aj mylne a amatérsky včera večer v TA3 dokumentoval výrokmi poslanec pán Maroš z Obyčajných ľudí. Jednoznačne Opakovane tvrdil, že už ako zvolený prezident pán M. Ševčovič potvrdí občana R. Fica na Ústavnom súde. Blá, blá, blá... Šachy nehral. Pretože by nerozmýšľal tak úzkoprso. Ihneď dokážem. Po tom, čo doplním titulok - o tézu krídla - so silným ŤAHOM NA KONTINUÁLNE VYLEPšOVANIE A ROZVOJ SOCIÁLNEHO ŠTÁTU, Dôkaz:

V hre sú totiž minimálne traja zvoliteľní a voličsky pomerne silní prezidentskí kandidáti, teraz zbystrite pozornosť občania, ochotní bez problémov podporiť a menovať R. Fica za sudcu Ústavného súdu SR! Trio - M.Ševčovič, Š.Harabín a bohužiaľ, po údajných zákulisných a tajných rokovaniach so SMERom-SD - už aj Marián K O T L E B A. A skúste si zrátať súčasné volebné preferencie zo včerajška tejto trojice. A vlasy sa vám postavia dupkom. Takže, v druhom kole určite jeden z nich bude a ostatní dvaja ho podporia svojou už reálnou voličskou základňou získanou v prvom kole prezidentských volieb ri voľbách - v kole druhom. Bránu prezidentského paláca má jeden z tria, podľa môjho reálneho odhadu, otvorenú skoro dokorán. A ak do druhého kola postúpia dvaja z nich, tak je to už 100% istota. A majster politiky R. Fico môže dokonca - časti voličskej základne v prípade presvedčivého náskoku Ševčoviča (dnes už mal podporu vyše 20%!) dať tajný pokyn, aby časť voličov SMERu -priamo podporila buď výlučne M. Kotlebu, alebo Š. Harabína. A je vymaľované. Po prvom kole voľby prezidenta s oboma podporovateľmi R.Fica za sudcu ÚS SR -v kole druhom - bude nad slnko jasné, že R: F I C O BUDE na nasledujúcich 12 rokov PREDSEDOM ÚS SR !!! Pochopili ste tento pravdepodobný politický vývojový algoritmus, nie hoax, nebodaj konšpiráciu, ale výsledok mojej železnej logiky. A zabijú jednou ranou dve muchy.

Ľudovci a prívrženci socializmu budú mať i predsedu ÚS i prezidenta SR ! Rok pred parlamentnými voľbami... Či môžu získať lukratívnejšie a vplyvnejšie funkcie v tomto nešťastnom štáte? Sotva kedy. Preto je potrebné byť občanovi SR ostražitý a vyzývať masívne už teraz občanov k voľbe demokratických kandidátov už v PRVOM KOLE PREZIDENTSKÝCH VOLIEB. Všetko ostatné je politický balast a šum i snaha Fica - odpútať pozornosť voličov od prezidentských volieb. Hlavne opozičných. Pretože poslušní voliči SMEru-SD, SNS i Mostu-Híd i najnovšie Kotlebu-ĽS-NS i zvyškov priaznivcov HZDS a ich nástupníckych strán, vrátane KSS, ktorí sa prezidentských volieb už v prvom kole EXISTENČNE a NUTNE aktívne a masovo zúčastnia volieb, aby vôbec politicky prežili a nestratili moc a vplyv.. .. O tom je dnešné politické dianie na Slovensku.

Ide o definitívny charakter D E M O K R A C I E na Slovensku minimálne do konca prvej polovice 21. storočia!!! Nie o momentálne či blízko budúce "fazuľky", priatelia demokratickej opozície, KDH a ďalších pravicových politických subjektov. Ľudovci i SMER-SD a ľavicová i stredové menované subjekty... sa ich poslušne zúčastnia. A aby nerozptyľovali zbytočne hlasy, pre istotu SNS nepostavila prezidentského kandidáta - A. Danka. Zámerne a vysoko sofistikovane.
 

 

srandista ze ... R. Fico môže dokonca - časti voličskej základne dať tajný pokyn aby podporila M. Kotlebu, alebo Š. Harabína ... .
a ako si taky tajny pokyn predstavujes ? odratajte sa volici, kazdy treti budete volit Harabina.
 

Jed

noducho. ˇˇClenovia SMERU volia Harabina, sympatizanti majú voľnú ruku, lebo ich je odhadujem najmenej 100 krát viac.
 
Hodnoť

Pokračovanie skráteného púríspevku

N
Ide o definitívny charakter D E M O K R A C I E na Slovensku minimálne do konca prvej polovice 21. storočia!!! Nie o momentálne či blízko budúce "fazuľky", priatelia demokratickej opozície, KDH a ďalších pravicových politických subjektov. Ľudovci i SMER-SD a ľavicová i stredové menované subjekty... sa ich poslušne zúčastnia. A aby nerozptyľovali zbytočne hlasy, pre istotu SNS nepostavila prezidentského kandidáta - A. Danka. Zámerne a vysoko sofistikovane. Aby si vyárendovala na manévrovanie životný politický priestor. A KONTINUÁLNY PODIEL na nie tak vzdialenej moc - PO PARLAMENTNÝCH voľbách - už skoro o rok. Logicky s A. Dankom ako pokračujúcim predsedom PARLAMENTU NR SR. A s Pellegrinim ako pokračujúcim premiérom vlády, na upokojenie frustrovaných más ľudu, po parlamentných voľbách 2020 !!! Samozrejme, že s Kažimírom ako generálnym guvernérom Národnej banky Slovenska. Jahnátkom ako šéfom ÚRSZO, s poplatným predsedom Najvyššieho kontrolného úradu SR... I pokojne - s dnešným šéfom polície, kontrarozviedky, tajnej služby, atď. Kocky sú DÁVNO, PRADÁVNO hodené. Karty vplyvu a moci rozdané. Obratným Ficom, Richterom a Stromčekom zo Smeru-SD. Neštíciacom sa nikoho a ničoho v honbe za vplyvom, funkciami a reálnou mocou na Slovensku. Výdatne živeným a podporovaným príslušníkmi Lobby a ich kapitálom. Sú to spojené nádoby.

SMERu praje doba i mlčiaca občianska väčšina. Ktorá tradične Ficovi takmer úplne naletela. Ako svedčí aj personálne obsadenie ďalších naj... inštitrúcií, organizácií a úradov. I Generálnu prokuratúru (vedie ju spolužiak R. Fica!). NAKA, Špeciálne súdnictvo sú v rukách terajšej moci.,... Pokračovať? To je veľmi zlé vysvedčenie pre strážcov výdobytkov Nežnej revolúcie a transatlantickej demokracie ako ju nazval včera trefne - Mike Pompeo, ktorý navštivil Slovensko ako minister zahraničia USA. Je to prepadák členov tzv. demokratickej opozície i KDH !!!? Uvidíme zajtra.

Ľavicový puč - pozajtra, po pravdepodobne ďalšom neúspešnom a zmanipulovanom hlasovaní o kandidátoch na sudcov Ústavného súdu SR - pokojne prebehne a vyvrcholí ujatím sa sa funkcie nového prezidenta SR a navždy zabezpečí socialistickú a proruskú orientáciu Slovenska. SMER Moskva, ako trúbim už desaťročie, no nik mi neverí, nik ma občiansky i ľudsky nepodporí !!! Som ako plechová trúba, pred ktorou si každý raz a navždy zapcháva uši a odpľuje !! Škoda. No taktiež som si splnil svoju občiansku povinnosť /ako opakovane tvrdil poslanec NR SR v TA3 za Obyčajných ľudí. Maroš... Ako a čím? V mojom blogu vypracovanou analýzou politickej situácie v SR a uvedenou vývojovou prognózou Slovenska do roku 2050 a možno i do konca 21. storočia... Zostávam pokojný. Hoci, tak vysoko ako nikdy predtým, rozohrali politickú "súťaž" v úvode menované trio strán a osobnostný triumvirát - Fico, Harabín, Kotleba s tichou podporou SNS - pp. Danka, Hrnka, Bernaťáka, J. Pašku @comp zo SNS!!! Plus po moci bažiaci A. Danko ako vodca SNS.

A navyše, jasno a vymaľované bude už za päť týždňov, pred druhým kolom prezidentských volieb. V tajnej voľbe sudcov by totiž podporili poslanci ĽS-NS jednoznačne Fica. Dôkazom sú dva fakty nasledujúce po sebe včera v NR SR. Prakticky a tesne po sebe, takmer súčasne. Časovo prvý - vzdanie sa kandidatúry na ústavného sudcu R. Ficom; a potom druhý - nezúčastnenie sa poslancov - práve ĽS-NS - hlasovania na 18-tich kandidátov na sudcov Ústavného súdu !!! Jasný dôkaz kolaborácie a podpory Kotlebu, ale zároveň aj Harabína s Ficom a Dankom!!! Neoddiskutovateľný. Somára a Huntatu - Bugára týmto aktom v parlamente NR SR -plne nahrádza M.
 
Hodnoť

 

To by sa vám hodilo, však ?
Aby sme na Fica a celý zločinný zlepenec zabudli, alebo urobili "hrubú čiaru".

Nie, na tieto čierne roky v histórií Slovenska nie je možno zabudnúť.
Ani na Fica, ani na jeho nohsledov.
 

na toho pána

naozaj treba zbudnúť a nekaziť si dni, ale NESMÚ naňho zabudnúť orgány činné v trestnom konaní a MUSIA naňho použiť rovnaký meter ako na iných nie "našich" ľudí.... !
 
Hodnoť

II,pk analýzy cieľov Smeru a ĽSNSKotleba

Somára a Huntatu - Bugára týmto aktom v parlamente NR SR -plne nahrádza M. Kotleba a Harabín! Dokonca aj ako protikandidáti Bélu B. v skorých prezidentských voľbách, konkrétne - v ich prvom kole. Preto - bezohľadne vyšachovaného somára-Bugára. Prepáčte mi ,Béla.B. No, poviem vám úprimne, že práve vy ešte a len a len - DNES - 13. februára 2019 (!) - do zajtrajšieho rozhodujúceho hlasovania o definitívnom charaktere demokracie na SLOVENSKU do konča 21. storočia najmenej (!) - - môžete vývoj úplne obrátiť. Všetko momentálne visí na šnúrkach Bugárovývh gatí! Verte mi, pán Bugár. Garantujem vám to ako seriózny spoluobčan Slovenska. Ocitol ste sa na vrchole svojej politickej kariéry, vplyvu a moci. Najlepšie viete ako na to dozajtra, do verejnej voľby kandidátov! .Nie:? Nuž:

Zotrvaním na stanovisku verejnej voľby a hlasovaním za prienikových kandidátov Mostu a "demokratickej opozície" už zajtra, 14.2.2019.

Pozajtra už bude definitívne a nezvratne NESKORO. Prajem vám otvorenú myseľ. Inak vás skonštruovaný parný valec vedený štvorkou Fico,*Harabín,Danko a Kotbeba zvalcuje nie na kotlebu, ale na politickú KOTLETU. Spamätajte sa B.B. Fico vás dávno hodil cez palubu a vy-Béla ste ústretový a šetríte ho? Oplana! Tiež škoda. No práve zažívate vrcholný moment svojej politickej kariéry. Bodrú myseľ a šťastnú ruku, pán Bugár !!!

Čo spája reprezentantov a troch kandidátov. Veru to, čo je v nadpise blogu. Kotleba je politickým vodcom politickej strany, ktorej názov jednoznačne potvrdzuje moju prognózu: Kotleba - ĽUDOVÁ strana - Naše Slovensko! Politik Štefan Harabín je predstaviteľom ĽUDOVEJ strany - HZDS ako hnutie zadefinoval politický mág - Vl. Mečiar, dlhoročný vodca tejto ľudovej strany - HZDS! Na opačnej strane politického spektra voči kotlebovcom stojí účelovo zjednotený a nástupnícky mocenský objekt za HZDS - SMER-SD. Jadro HZDS prešlo do SMERu-SD: Nezabúdajme, ctenní voliči, spoluobčania. A jeho cieľom je nadväzovanie na najlepšie ľudovodemokratické tradície bývalej Československej ľudovodemokratickej republiky za socializmu u nás. Cieľom SMERu-SD je vybudovanie socializmu s ľudskou tvárou ako potvrdil celoslovenský snem SMERu-SD už koncom roka 2017!. Všetci traja chcú pre občanov Slovenska sociálny štát a tesnejšiu väzbu na Putinovo Rusko. To ich nerozlučne spája.

Záver?: silné ĽUDOVOPOLITICKÉ KRÍDLO vedie dnes trojica politikov - schopných vodcov početných más Slovákov - ŠMR - Štefan H., Marián K. a R.Fico. A charakter republiky i demokracie na dlhých nasledujúcich 12 rokov je jasný !!! Ľudový, socialistický, a ľudovo-demokratický ! Toto pravdepodobne bude naplnené, pokiaľ riadne neotvoríme oči, nezmobilizujeme sa voličsky a nezahatáme pevne úmysly triumvirátu či štvorice menovaných politikov. Hladných po funkciách, vplyve a moci na Slovensku....

Ľudových, pro socialistických a pro putinovsky a pro rusky orrientovaných.... Toto chceme?!

občiansky aktivista "Za prosociálne Slovensko !" - RNDr .PaedDr. ThMgr. PhilBc. Ivan Olejár
 
Hodnoť

no ja ti neviem

obstrukcie su presne to, co sa Ficovi hodi najviac a co mu ako jedine dava sancu sa na ten ustavny sud dostat...
podla mna vedia uplne presne co robia a Bugar im v tom ochotne pomaha a este sa aj hra na "charaktera".
 
Hodnoť

 

Harabín na hrad!
Fico na predsedu Ústavného súdu!
Keď sa dvaja majú radi, tak na láske nezáleží.
Vot tak.
 
Hodnoť

Ako môžme zabudnúť na Fica,

a načo budeme rozoberať ostatných kandidátov, keď vďaka servilnosti, a chrapúnstve jeho poslancov a poslancov ďalších jemu slúžiacich strán, bude voľba zablokovaná a o nikom sa riadne ani hlasovať nebude.
 
Hodnoť

Volenie strán pri parlamentných voľbách

sa vôbec neosvedčilo...Tak čo spoluobčania. Budeme pri najbližších voľbách zasa súhlasiť s ponukou košíkov naplnených vopred dohodnutými chrapúňmi( vnucovaná voľba politických strán) alebo budeme žiadať pre seba odvoliť jednotlivcov,keď aj z rôznycvh politických strán ?
 
Hodnoť

Tak na Fica

a jeho "prevoschodítela" Mečiara táto spoločnosť nesmie nikdy zabudnúť. Naopak stále si ich pripomínať ako zlo ,ktoré nás našou vlastnou vinou /voľbami/ postretlo. Aby sme sa už aspoň po tretí krát "nepotkli" podobným spôsobom !!!!!!!!
 


Najčítanejšie


 1. Jaroslav Polaček: Väčší chaos som v živote nezažil, mrzí ma, že premiér na nás útočí 4 373
 2. Věra Tepličková: Liečiteľ Marian 2 826
 3. Miroslav Ferkl: Negatívny vedľa pozitívneho. 1 512
 4. Jozef Javurek: Smršť na Liptove 1 504
 5. Miroslav Galovič: Kraj, kde nič nie je VI. Bardejov a Bardejovské kúpele. 791
 6. Alena Miklošová: Harvard: Love Story 769
 7. Martin Greguš: Antigenový test vs PCR test. Výsledky štúdie z ČR. Je v tom chaos, ako sa ma laik vyznať? 766
 8. Martin Ondráš: Proti komu vlastne ide použiť armádu minister Mičovský? 764
 9. Tomáš Jacko: Prečo Trump (možno) vyhrá: od ekonomiky po laptop z pekla 720
 10. Jiří Ščobák: Všem ufňukancům, kteří si stěžují, jak jsou porušována jejich práva 579

Rebríčky článkov


 1. Štefan Vidlár: Fiškáli, nie je vám hanba?
 2. Juraj Kováč: "Moje telo, moja voľba!" Alebo nie?
 3. Július Kovács: Zoroslav Kollár a justičná fraška v Pezinku
 4. Gabo Németh: Láska z kríža
 5. Ján Buocik: Stanica Filiálka a bratislavský mestský vlak
 6. Andrej Hossa: Čo by ste mali vedieť ak hľadáte prácu?
 7. Roman Lechovič: Nestlé a genocída na deťoch
 8. Balázs Puskás: HOAX a dnešná doba
 9. Radoslav Tore: "Priemer" náš každodenný.
 10. Michal Kováč: Ktorá profesia bude stále potrebná a dobre platená?


Už ste čítali?