Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Progresívne Slovensko oslavuje rok! (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť

volič Smeru zakladateľ PS

s podporou

Esetu
 

Neviem čím porušil príspevok kódex,

bola tam len jedna krátka veta, že zakladateľ PS je volič SMERu a link na video, kde to povedal.
???
https://www.youtube.com/watch?...
 

A teraz som si z tohto urobil

aj printscreen ... .
 
Hodnoť

Iný pohľad ?

. . . My sme sa však rok snažili pracovať na tom, aby sme občanom ponúkali iný pohľad na riešenie problémov . . .

Ale prečo potom tak silno pretláčate na prezidentský post podpredsedníčku vášho hnutia, pani Čaputovú ? Veď medzi najväčšie problémy Slovenska patrí to, že strany sa snažia upratať svojich vysokých predstaviteľov na pozície, ktoré by mali obsadzovať nestranícki a nezávislí kandidáti. Smer sa snaží dostať Fica na Ústavný súd, Progresívne Slovensko zase Čaputovú do prezidentského paláca. Ak má byť toto ten iný pohľad na riešenie problémov, tak len preskočíme z blata do kaluže.
 

Kim Čong, vidím to inak

účinkovanie Čaputovej v pezinskej skládke nebol žiaden marxizmus. Ona by mi vôbec ako prezident nevadila, naopak, z toho, čo onej doteraz viem, by to bol najlepší prezident, akého by sme kedy mali, PS sem, PS tam.

Ale niečo k samotnému článku. Ako píše dole Habr: "text mi pripadá ako sto krát prevarená slohová práca. Veľa slov pozliepaných akoby z povinnosti. Chýba mi kreatívne podané posolstvo".
Pridávam sa k jeho hodnoteniu a dodám ešte, že ak práca Progresívneho Slovenska má podobné kvality, ako článok tejto jeho členky, tak to sa opozícia tejto novej strany báť nemusí. Je to otras, napísať toľko slov a nepovedať nič podstatné. Ale možno je to v PS tak, ako v našej hokejovej reprezentácii - výsledky žiadne, hlavne ale, že je kolektív výborný.
 
Hodnoť

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 
Hodnoť

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 

 

Vážení Smetiari. Pochopil som správne, že napísať slušným spôsobom svoj názor na neomarxistov z PS je porušením etického kódexu? Ak je to tak, potom je len dobre, že si za ten váš bordel neplatim.
 

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 

 

Vyzerá to tak, že PS požíva špeciálnu ochranu pred odhalením pravdy o ich úmysloch a orientácii, aj môj príspevok bol bezdôvodne cenzurovaný.
 

Skywalker, ako viete, že bol cenzurovaný

bezdôvodne? Už ste svoj názor konzultovali s adminom?
 

Nabudúce sa obráti...

...na teba, však ty vieš všetko, všade si bol, všetko videl. Akože ťa to Ondřej Sekora nazýval?
 

 

Hej, písal som adminovi, že mi nepodložene scenzuroval slušný príspevok bez vulgarít alebo osobných útokov.

On mi odpísal, že rovnako ako väčšina adminov je členom miestnej bunky Angažovaných neomarxistov v Sme a že si dali stranícky záväzok v maximálnej miere cenzurovať príspevky, ktoré by kritizovali spriaznených neomarxistov z Progresívneho Slovenska, takže si mám dať pohov a venovať sa radšej niečomu inému ako kritike Progresívneho Slovenska.
 

 

To je inak ich klasický poznávací znak. Keď sa im nepáči nejaký názor, tak ho scenzurujú a najradšej by ho zakázali zákonom.
 
Hodnoť

Pseudostrany ...

Ak je v našej krajine totálny nadbytok politických subjektov, nie je to dobrá vizitka o spoločenskej angažovanosti jej občanov, ale iba potvrdenie ich duševnej pohodlnosti. Stáva sa totižto veľmi často, že pri zakladaní nového politického subjektu nejde vôbec o nejakú spoločenskú objednávku, ale iba o uspokojenie vlastného ega, keď jeho zakladatelia doslova dehonestujú oprávnenú nespokojnosť voličov so stavom v spoločnosti, politickými subjektami a ich lídrami pre ich totálnu nečinnosť pri službe občanovi. Stále a stále sa ale presviedčame, že novozaložené politické subjekty tiež nemajú o takýto druh služby občanom záujem a ak aj presvedčia určitú časť nespokojných občanov, obvykle nenaplnania ich oprávnené požiadavky. Preto zakladanie takýchto pseudostrán, nech je ich volebný program akokoľvek pre ľudí príťažlivý po čase úplne vybledne a stratí sa jeho obsah v presadzovaní osobných záujmov ich zakladateľov. Nehodnotím Progresívne Slovensko ani tak, ani tak, ale už len to, že jeho hlavnými sponzormi sú úspešní podnikateľia neveští pre pospolitý ľud nič dobré. Ale aby som bol spravodlivý, temer žiadny politický subjekt na našej politickej scéne nie je bez chýb, avšak aj tu treba rozlišovať medzi tým zlým a ešte horším. Nielen u nás, ale temer na celom svete sa zjednodušene označuje odveký politický súboj za boj medzi dobrom a zlom. Ide iba o to, či sa dokážu obyčajní, slušní a dobrí ľudia správne zorientovať medzi tísíckami politických prúdov zošnurovaných do niekoľkých ideologických prúdov. Dnes možno povedať, že ide vlastne o boj dvoch kultúr, alebo ak chcete ideologických smerov - jeden je liberalizmus charakterizovaný uprednostňovaním osobnej slobody temer vo všetkom, v poslednej dobe viditeľný hlavne v podobe OTVORENEJ SPOLOČNOSTI a druhý smer je uprednostňovanie tradičných hodnôt, uctievaných po stáročia, predstavované hlavne KONZERVATIZMOM. Zámerne nespomínam našu sociálnu demokraciu, ktorej politika nereálneho sociálneho štátu sa rozpadla a do budúcnosti už nemá veľké šance na znovuoživenie. Pred dverami máme prezidentské voľby, možno svojim obsahom a charakterom budú generálkou na riadne parlamentné voľby a možno akýmsi predelom medzi minulosťou a budúcnosťou. Ako vždy, vo voľbách rozhodujú ľudia, mali by ale rozhodovať zodpovedne a správne.
 

jozef slávik22, "nespokojnosť voličov so

stavom spoločnosti" sa takmer pravidelne prejavuje ochotou nemalej jej časti voliť týpkov ako napríklad R. F., či R. K. alebo pseudomarxistu pána B.

A kto je "pospolitý ľud"? Zazvonil Vám pri dverách, vošiel a Vy ste mu ponúkli kávu? Následne ste sa pozhovárali a Vy ste akosi zázračne zistili, čo potrebuje..?

O uspokojovanie ega ide vždy, keďže ego je hlavnou zložkou toho, čomu hovoríme JA. Ostatné je nekonečná konverzácia o krídlach chrústov a priľahlej galaxii.

Ďalej: otázka zodpovednosti a správnosti je "vecou" názoru pozorovateľa vtesnaného do interpretačného priestoru.
 
Hodnoť

mas tam preklep

nie oslavuje, ale oTRavuje
 
Hodnoť

Progresívne zdanenie...

...sa už teší na vaše peňaženky občania....
 
Hodnoť

Slová klasika venované autorke textu a

jej kolegom: "To, čo voláme pravda je asociatívne štrukturovaný obraz ega, ktorému chceme zabrániť, aby sa vylial z brehov".

Predsa len ešte: aktuálny (a nie iba aktuálny) text mi pripadá ako sto krát prevarená slohová práca. Veľa slov pozliepaných akoby z povinnosti. Chýba mi kreatívne podané posolstvo.
 


Najčítanejšie


 1. Jaroslav Polaček: Väčší chaos som v živote nezažil, mrzí ma, že premiér na nás útočí 4 500
 2. Věra Tepličková: Liečiteľ Marian 2 983
 3. Miroslav Ferkl: Negatívny vedľa pozitívneho. 1 717
 4. Jozef Javurek: Smršť na Liptove 1 634
 5. Martin Greguš: Antigenový test vs PCR test. Výsledky štúdie z ČR. Je v tom chaos, ako sa ma laik vyznať? 825
 6. Alena Miklošová: Harvard: Love Story 817
 7. Miroslav Galovič: Kraj, kde nič nie je VI. Bardejov a Bardejovské kúpele. 812
 8. Martin Ondráš: Proti komu vlastne ide použiť armádu minister Mičovský? 771
 9. Tomáš Jacko: Prečo Trump (možno) vyhrá: od ekonomiky po laptop z pekla 753
 10. Jiří Ščobák: Všem ufňukancům, kteří si stěžují, jak jsou porušována jejich práva 614

Rebríčky článkov


 1. Štefan Vidlár: Fiškáli, nie je vám hanba?
 2. Juraj Kováč: "Moje telo, moja voľba!" Alebo nie?
 3. Július Kovács: Zoroslav Kollár a justičná fraška v Pezinku
 4. Gabo Németh: Láska z kríža
 5. Ján Buocik: Stanica Filiálka a bratislavský mestský vlak
 6. Andrej Hossa: Čo by ste mali vedieť ak hľadáte prácu?
 7. Roman Lechovič: Nestlé a genocída na deťoch
 8. Balázs Puskás: HOAX a dnešná doba
 9. Radoslav Tore: "Priemer" náš každodenný.
 10. Michal Kováč: Ktorá profesia bude stále potrebná a dobre platená?


Už ste čítali?