Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Dosť bolo nekompetentných starostov! (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť

 

............Kandidát by podľa mňa nemal byť človek, ktorý sa ráno zobudil a rozhodol sa byť starostom.................. Kandidát by mal byť čestný a s chrbtovou kosťou. Kde ho vziať ? Dediny totiž majú svoje klany. To zrejme Progresívne Slovensko netuší. Do volieb sa prihlási Janko ,Paľko + 20 ďaľších. Babkám vaše vízie nič nevravia a vyhrá Robo, lebo široká rodina mu verí. Výnimky sú vzácne
 

 

Keďže ja som súčasť Progresívneho Slovenska a žijem v jednej z takých obcí, tak tuším to veľmi dobre. Viem presne ako to na dedine chodí, ale aj viem, že vnímanie ľudí sa mení. Štyri roky som aj u nás pracovala na tom, aby si ľudia uvedomovali, že aj poslancov treba voliť podľa ich kvalít a nie toho ako som uviedla už v článku. Aj obce majú na Slovensku na to, aby ich viedli kvalitný ľudia. Jednou z ciest je samozrejme aj spájanie obcí do väčších celkom, pretože chápem, že obec do 500 možno až 1000 obyvateľov bude mať ťažko skutočne kvalitných kandidátov.
 
Hodnoť

V podstate

na Slovensku su mesta tak rozdrobene ze v podstate zanikli a dostali sa na uroven dedin.
Slovensko je dedinska krajina.
Je na case mestske dediny zjednotit a zalozit prave mesta z administrativneho hladiska aj na Slovensku.Stale nechapem ako sa mohlo dopustit dedinske degradovanie mesta ako napriklad Kosice na uroven dediny. Zeby prevazna cast zakonodarcov boli dedincania a svoje dedinske myslenie aplikovali aj na mesta???????????????
 

 

Neviem čo máte presne na mysli tým, že niekto je dedinčan. Na dedinách žijú rovnako múdri a šikovní ľudia ako v meste. Samozrejme obce majú svoje špecifiká a čím menšia obec, tým horšie sa hľadá dobrý kandidát. Každopádne obce by sa mali začať tiež spájať do väčších celkom a tým by sa zabezpečila aj lepši kvalita ľudí, ktorí by ich viedli.
 
Hodnoť

 

Starosta by mal byť skutočne veľmi šikovný a skúsený človek a v neposlednom rade aj dobrý rodič!!! Treba sa nad sebou zamyslieť a tiež zhodnotiť ako sa viem postarať o rodinu, nakoľko to je základný kameň obce i mesta a potom zvážiť či budem kandidovať. Len prázdne kritizovanie bez reálneho východiska je presný postoj Váš a slniečkárov prajem veľa úspechov pri výbere starostu a platení opatrovateľky, nakoľko sa nevie niekto postarať o deti. Ako sa potom postará o obec, alebo o mesto? No nepodstatná sklame!!!
 

 

Myslím, že výsledkov v obci mám viac ako dosť. Neviem prečo si myslíte, že sa niekto nevie postarať o svoje dieťa. Ak narážate na môj prvý článok, tak hovorí o tom, že dovolenka rodičom nepostačuje na pokrytie voľna, ktoré majú škôlky a školy. Spájate dve témy, ktoré spolu ale nesúvisia.
 

 

A aké to sú výsledky a prečo potom nie ste starostkou s Vašimi výsledkami. A na margo prvého príspevku musím len konštatovať, že normálni ľudia to zvládať musia a na opatrovateľku nemajú, ale ak máte na opatrovateľku tak si ju zaplatíte a nezaťažujete rozpočet štátu, takže pomáhate sociálne slabším - Vďaka Bohu, ale v tomto prvom článku nevidím žiadne riešenie len plno prázdnych fráz bez reálneho východiska. Prajem Vám nech teda ste tou starostkou ak máte tie výsledky! Veď všetko asi uvidíme v Novembri 2018!!!
 

 

Ako tak čítam, tak vidím, že niekto sa z Abrahámu premiestnil na blog SME.
 

 

To hádam nie je zakázané a čo dodatok došli argumenty či?
 

 

Ešte na dodatok otázka- Aká ste komunalna politička keď poviete, že tieto témy spolu nesúvisia, keď školy aj škôlky sú v pôsobnosti miest a obcí? Odpoveď - Asi veľmi slabá a zle informovaná. Tak sa o Tom informujte u svojho starostu resp. primátora 😀😁😂
 

 

Veď ste si už sama sebe na otázku odpovedala a určite ste so svojou odpoveďou aj spokojná. Pekný deň prajem.
 

 

Rovnako prajem príjemný deň a veľa úspechov pri začiatku politickej kariéry, kde sa musíte ešte veľa učiť. Ale nikto učený z neba nepadol!
 
Hodnoť

 

Pani poslankyne asi nestačia jej dva vytvorené web portály, musí ešte ďalej. Pravdou však je, že jej proklamovaný nový spôsob komunikácie asi nefunguje, lebo 4 roky len osočuje a verbálne napáda väčšinu zastupiteľstva, na zastupiteľstvách je to čistá katastrofa. Dedina nebola nikdy ešte tak rozpoltená, ako teraz. Takže ak sú toto výsledky, tak je to na zváženie. A že sa volí podľa toho, koho poznáme? No vďaka za to, že sa na dedinách poznajú ľudia viac, veď vedieť o kandidátovi, ako sa správa, aké hodnoty zastáva on a jeho najbližšie okolie a aké zázemie má v tej malej komunite, čo viac by sme chceli...
 

 

Neviem kto ste, ale pani poslankyňu poznám dosť dobre a viac verím Vám ako jej . Jje to čistá katastrofa jej skopirovane články bez vlastného názoru celé progresívne SVK.
 


Najčítanejšie


 1. Jaroslav Polaček: Väčší chaos som v živote nezažil, mrzí ma, že premiér na nás útočí 4 472
 2. Věra Tepličková: Liečiteľ Marian 2 942
 3. Miroslav Ferkl: Negatívny vedľa pozitívneho. 1 655
 4. Jozef Javurek: Smršť na Liptove 1 607
 5. Martin Greguš: Antigenový test vs PCR test. Výsledky štúdie z ČR. Je v tom chaos, ako sa ma laik vyznať? 817
 6. Miroslav Galovič: Kraj, kde nič nie je VI. Bardejov a Bardejovské kúpele. 808
 7. Alena Miklošová: Harvard: Love Story 805
 8. Martin Ondráš: Proti komu vlastne ide použiť armádu minister Mičovský? 766
 9. Tomáš Jacko: Prečo Trump (možno) vyhrá: od ekonomiky po laptop z pekla 746
 10. Jiří Ščobák: Všem ufňukancům, kteří si stěžují, jak jsou porušována jejich práva 606

Rebríčky článkov


 1. Štefan Vidlár: Fiškáli, nie je vám hanba?
 2. Juraj Kováč: "Moje telo, moja voľba!" Alebo nie?
 3. Július Kovács: Zoroslav Kollár a justičná fraška v Pezinku
 4. Gabo Németh: Láska z kríža
 5. Ján Buocik: Stanica Filiálka a bratislavský mestský vlak
 6. Andrej Hossa: Čo by ste mali vedieť ak hľadáte prácu?
 7. Roman Lechovič: Nestlé a genocída na deťoch
 8. Balázs Puskás: HOAX a dnešná doba
 9. Radoslav Tore: "Priemer" náš každodenný.
 10. Michal Kováč: Ktorá profesia bude stále potrebná a dobre platená?


Už ste čítali?